Gizlilik Politikası

Gizlilik PolitikasıALIŞVERİŞİNİZİ GÜVENLE YAPIN 
eralonline.com üzerinden yapacağınız her tip alışveriş gizlilik prensibi altında gerçekleşmekte ve dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojisi olan SSL (Secure Socket Layer) sistemleri tarafından korunmaktadır. (Tüm önemli veriler 128 bit şifreleme ile koruma altına alınmaktadır).

eralonline.com, ödemelerinizde kullandığınız kredi kartlarını yüksek teknoloji ile güvence altına almaktadır. 

Sitede visa ve master kartlar geçerlidir. 

Kartınız çalınır veya kaybolursa lütfen ivedi şekilde bankanıza başvurunuz. Çalıntı kartlarla yapılan alışverişlerden eralonline.com sorumlu tutulamaz.

Sitemizde alışveriş yaptıktan sonra kredi kartınızda sipariş haricinde ve bilginiz dışında her hangi bir hareket gözlediyseniz lütfen hemen eralonline.com müşteri temsilcinizi arayarak durumu bildiriniz. 

ÖZEL BİLGİLERİNİZ KORUMA ALTINDADIR 

eralonline.com alışveriş sitesinden vereceğiniz sipariş sırasında alınan şahsi bilgileriniz gizlilik prensibi altında saklanmaktadır. Hiç bir şahsi bilginiz yetkili kurumlar tarafından incelenmek amacıyla talep edilmediği sürece üçüncü şahıslara açılmayacaktır.

Bu siteyi kulanarak veya başka bir yolla eralonline.com a yollanan tüm kullanıcı yorumları, fikirler, geri dönüşler, posta kartları ve diğer gönderiler eralonline.com mülkiyetindedir. Böyle bir durumda eralonline.com bu yorumları ticari veya ticari olmayan bir amaçla kullanabilir. eralonline.com bu yorumları gizli tutmak, yorum için her hangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir. 

Online Alışverişlerde Dikkat Edilmesi Gereken Konular: 

Kullanıcıların kredi kartı bilgileri, çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun. 

Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size birşey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin. İnternetten alışveriş yaparken tanıdığınız, bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan siteleri tercih edin. 

Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin.

Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyid edin... 


 


İptal ve İade Sözleşmesi

eralonline.com alışveriş sitesine hoş geldiniz. Lütfen www.eralonline.com adresli alışveriş sitesinde yer alan ürünleri satın alma ve siteyi kullanma şartlarını okuyunuz. 

Siteyi kullanmanızın aşağıda yer alan kullanım ve satın alma şartlarını kabul ettiğiniz anlamına geldiğini unutmayınız.

GENEL

eralonline.com satın alma ve kullanım şartlarını değiştirme haekkını saklı tutar. Siteyi kullanmanız değişen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelir. eralonline.com , sitenin belli bölümlerini değiştirme, silme, ekleme ve yer değiştirme haklarını saklı tutar. 

SİTE İÇERİĞİ 

Aksi not edilmediği takdirde, bu sitede yer alan resim, illüstrasyon, tasarım, icon, fotoğraf, video clip ve metinleri içeren tüm malzemeler (toplu olarak içerik) giresundangelsin.com un fikri mülkiyet hakları dahilinde değerlendirilir ve giresundangelsin.com bu fikri mülkiyet hakları koruması altındadır. Site ve içeriği sadece ticari olmayan (siteden ürün satın alınması haricinde) bireysel kullanıma yöneliktir. Bu sitede yer alan içeriği sadece bireysel kullanım amacıyla yükleyebilir veya kopyalayabilirsiniz. Yine bu sitede yer alan hiç bir içeriği ve/veya bağlantılı yazılımı (yukarıda belirtilmediği sürece) yayınlayamaz, dağıtamaz, aktaramaz, türevi bir içerik oluşturamaz, satamaz, üretemez veya ticari amaçlı kullanamazsınız. 

FESİH 

Bu sözleşme siz veya giresundangelsin.com tarafında feshedilene kadar geçerlidir. Bu sözleşmeyi istediğiniz an bitirebilirsiniz. Ancak bu durumda aksi belirtilmediği takdirde siteyi kullanma hakkından da vazgeçmiş olursunuz. giresundangelsin.com da istediği an ve hiç bir uyarıya gerek duymadan sözleşmeyi feshedebilir ve bu sözleşme kurallarının her hangi birini ihlal ettiğiniz takdirde siteye girişinizi engelleyebilir. Yine aksi belirtilmediği sürece sözleşmeyi feshetmeye karar verdiğiniz takdirde bu siteden kopyaladığınız, indirdiğiniz veya başka bir yolla elde ettiğiniz her türlü malzemeyi imha etmek zorundasınız. eralonline.com dan aldığınız her ürün firmamızın garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden//bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ile iade edebilirsiniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

Paket No Kullanılmış, orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün giresundangelsin.com ulaştığı andan itibaren onbeş (15) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. 

eralonline.com , üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için lütfen firmamızla başvurunuz. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

ÜRÜNÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ

Ayrıca müşteri hizmetlerimize info@eralonline.com 'a yollayacağınız e-posta dan ulaşabilirsiniz.


eralonline.com

 

4000 TL ve Üzeri Kargo BEDAVA !